Rozliczenia roczne PIT

Rozliczenia PIT WarszawaZłożenie rocznej deklaracji obowiązkowej to obowiązek niemal każdego obywatela naszego kraju. Jednak nie wszyscy mają umiejętności i czas pozwalające na wypełnienie rozliczenia. Nasze biuro przychodzi z pomocą. Znamy przepisy i znamy się na podatkach. Dzięki temu możemy szybko i bezbłędnie wypełniać wszelkie deklaracje, oszczędzając naszym klientom wiele czasu i stresu.
Zajmiemy się niemal każdym rodzajem rozliczenia podatkowego. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo dokumenty niezbędne do dokonania zeznania. Należą do nich: PIT – y otrzymane od pracodawców, kopia zeszłorocznego zeznania podatkowego oraz informacje na temat przysługujących ulg. Pomagamy nie tylko osobom fizycznym, ale także firmom, w których przypadku roczne zeznania wyglądają nieco inaczej. PIT – y dla firm wymagają także więcej czasu, więc okres realizacji każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie podobnie, jak cena.
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu podatkowości. Możemy nie tylko wypełnić roczne rozliczenie, ale także pomóc w odprowadzaniu podatków i zaliczek na podatek dochodowy. Jesteśmy w stanie również objąć przedstawicielstwo przed organami, takimi jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Państwowa Inspekcja Pracy.

Komentowanie wyłączone.