Dofinansowania i Dotacje

Dofinansowania i Dotacje WarszawaPozyskanie bezzwrotnych środków z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy wymaga znajomości prawa i wiedzy z zakresu biznesu i funkcjonowania przedsiębiorstw. Doskonale wiemy, że nie każdy taką wiedzę posiada. Na szczęście pracownicy naszego biura to profesjonaliści, którzy z przyjemnością dzielą się swoimi umiejętnościami.
Na zdobycie dofinansowania z Unii Europejskiej składają się czynności, takie jak:
– ułożenie biznesplanu
– wybranie programu finansowego
– skompletowanie dokumentów
– złożenie wniosku
Mogłoby się wydawać, że do zaledwie kilka prostych do wykonania rzeczy. W rzeczywistości należy przeprowadzić liczne analizy i ustalić czy firma ma szansę na powodzenie. Ktoś kto nigdy nie prowadził przedsiębiorstwa może nie dać sobie z tym rady. Nasze biuro wspiera przedsiębiorców na każdym etapie starań o dotacje unijne.
Jeżeli już posiadasz własną firmę z pewnością wciąż dążysz do jej rozwoju. Pomogą Ci w tym środki z Urzędu Pracy. Dzięki nim kupisz dodatkowe wyposażenie, zorganizujesz staże oraz szkolenia dla siebie i swoich pracowników.
Przyjdź do nas, a szybko i profesjonalnie zajmiemy się Twoim pomysłem na biznes lub pomożemy rozwinąć już działającą firmę. Dzięki nam zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów.

Komentowanie wyłączone.